fotograf stalowa wola

Zakochani podróżnicy Magda i Krzysiek ;) - Osada Firleje

Historia ta zaczyna się od wieczoru panieńskiego gdzieś na podkarpaciu :) Z opowieści Kacpra i po jego podekscytowaniu zaraz po powrocie chyba żałuję, że mnie tam nie było ;) W wielkim skrócie: "tyle śmiechu co wczoraj dotychczas nie zaznałem" i niech te słowa wystarczą za recenzję tego wydarzenia ;) Jak powszechnie wiadomo to co się zdarzyło na wieczorze panieńskim zostaje na wieczorze panieńskiem ;)

Czytaj więcej
fotograf stalowa wola

Ewelina i Artur

Z Eweliną i Arturem poraz pierwszy widzieliśmy sie chyba w bibliotece UW ale nie jestem do końca pewny w każdym razie tam gdzie znjadują sie ogrody na dachu w Warszawie :) Swoja droga czasami wpadamy tam na plener.

Czytaj więcej
fotograf stalowa wola

Przedślubnie z Iwona i Wojtkiem

Dziś przedstawiamy sesje narzeczeńską z bardzo fajną parą, która poznaliście post wcześniej :) Na zdjęcia wybraliśmy się nad jezioro tarnobrzeskie. Tego dnia nie było bardzo ciepło ale to nie przeszkodziło mlodym zanurzyć się w wodzie a efektem tej odwagi są fotografie poniżej :) Zapraszamy!

Czytaj więcej

Iwona i Wojtek

Iwona i Wojtek – para tancerzy i pasjonatów nurkowania. Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że trafiliśmy na wyjątkowych ludzi. Ucieszyliśmy się, że będziemy mogli utrwalić w fotografiach dzień ich ślubu. Ten wyjątkowy dzień rozpoczął się, jak to zwykle bywa, od lekko stresujących przygotowań zarówno u panny młodej, jak i u pana młodego. Ślub odbył się w rozwadowskim klasztorze, skąd po złożeniu życzeń goście udali się do pobliskiego Olimpu. Tam przy doskonałej muzyce goście bawili się do rana. A że wśród nich było mnóstwo zawodowych tancerzy, zabawa była przednia. Nastrój udzielił się również nam

 

Czytaj więcej
fotograf Stalowa Wola

Monika i Piotrek

Monika i Piotrek... hmm :) W tekście pisanym chyba nie da się wyrazić w 100% tego jak bardzo Was polubiliśmy. Właściwie już od pierwszego spotkania było na luzie i przynajmniej w moim odczuciu tak jakbyśmy się znali troche dlużej niż pare minut ;)

Czytaj więcej
fotograf Stalowa Wola

Kamila i Robert :)

Jakiś czas temu stwierdziliśmy, że poza weselami ciężko nam się zebrać do innych zdjęć. Na śluby poświęcamy dużo czasu i nie do końca mogliśmy zrobić coś innego. Postanowiliśmy to zmienić i umieściliśmy na fejsbuku wiadomość dla zakochanych par, że z chęcią wykonamy fotografie z nutką erotyzmu :)

Czytaj więcej