Iza i Paweł

Czy po wspaniałym ślubie i udanym weselu może nas coś jeszcze ucieszyć? Tak! Wspaniale uchwycone na zdjęciach momenty, które pozwalają nam poczuć to wszystko od nowa. Zdjęcia, na widok których wraca uśmiech i wspomnienia. Praca wykonana przez Kacpra jest powalająca! Profesjonalizm, wyczucie momentu to ich wizytówka a na dodatek potrafią jeszcze rozładować napięcie przedślubne i stworzyć fantastyczną atmosferę! Z pewnością skorzystamy jeszcze z ich oferty przy innej okazji!

Basia i Michał

fotografia ślubna Basia i Michał

Współpraca z Kaesfoto w tak ważnym dla nas dniu była bezbłędna. Z powodzeniem rozładowywali nasz stres, a jednocześnie przemykali z aparatem niewidocznie. Dzięki temu mamy genialne zdjęcia, na których uchwycone są wszystkie emocje jakie wówczas nam towarzyszyły. Ze zdjeć bije nieskrywana radość, wzruszenie i pełnia szczęścia bycia razem z bliskimi. Zdecydowanie polecamy Kaesfoto za wytworzenie swobodnej atmosfery, a przy tym pełen profesjonalizm.

Basia i Michał

Madzia i Kajtek

fotografia ślubna Magda i Kajetan

Mówi się, że dzień ślubu jest jednym z najważniejszych w życiu, to prawda! My będziemy mieć piękne zdjęcia dzięki Kacprowi, jesteśmy pod wrażeniem jego "niezauważalności"! Cieszymy się bardzo, że to właśnie on nam towarzyszył na ślubie i weselu :) Polecamy jego usługi z całego serca! :) 

Magdalena i Kajetan

Paula i Michał

fotografia ślubna Paulina i Michał

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali”

Dziękujemy za wyczucie, smak i klasę oraz za Twój uśmiech i ogromne dodanie otuchy w dniu ślubu. Twoje zdjęcia w pełni spełniły nasze oczekiwania, wzbudziły zachwyt znajomych i stały się elementem naszej historii oraz pamiątką na całe życie. Każdej parze życzymy takiego fotografa i tak udanej współpracy! Życzymy dalszego podboju świata fotografii i mówimy „do zobaczenia”!

Paula i Michał