Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.

Iza i Paweł

Czy po wspaniałym ślubie i udanym weselu może nas coś jeszcze ucieszyć? Tak! Wspaniale uchwycone na zdjęciach momenty, które pozwalają nam poczuć to wszystko od nowa. Zdjęcia, na widok których wraca uśmiech i wspomnienia. Praca wykonana przez Kacpra jest powalająca! Profesjonalizm, wyczucie momentu to ich wizytówka a na dodatek potrafią jeszcze rozładować napięcie przedślubne i stworzyć fantastyczną atmosferę! Z pewnością skorzystamy jeszcze z ich oferty przy innej okazji!

Basia i Michał

fotografia ślubna Basia i Michał

Współpraca z Kaesfoto w tak ważnym dla nas dniu była bezbłędna. Z powodzeniem rozładowywali nasz stres, a jednocześnie przemykali z aparatem niewidocznie. Dzięki temu mamy genialne zdjęcia, na których uchwycone są wszystkie emocje jakie wówczas nam towarzyszyły. Ze zdjeć bije nieskrywana radość, wzruszenie i pełnia szczęścia bycia razem z bliskimi. Zdecydowanie polecamy Kaesfoto za wytworzenie swobodnej atmosfery, a przy tym pełen profesjonalizm.

Basia i Michał